Vivanco CPA3500C 12V Szivargyújtós laptop Adapter / tápegység / töltő 15V-24V --- 3, 5A
Asztali kivitlű adapter / töltő / tápegység
Hibátlanúl működik
Bemenet  12V
Csatlakozása: szivargyújtó dugó
Kimenet: 15V - 24V állítható --- max. 3500mA  Egyen áram
Csatlakozás:  A képen látható DC csatlakozóval, melynek külső része 5, 5mm , belső  kb. 2, 5mm