RIWALL REPW 100 SET Magasnyomású mosó REPW100SET?? Teljesítményfelvétel 1400 watt
Hőmérséklet max. 40 °C
Üzemi nyomás 100 bar
Hálózati feszültség 230 V / 50 Hz
Vízátfolyás 6. 5 l/perc
-Auto-stop funkció.
-Átlátszó vízszűrő - szerelés nélkül, ránézéssel ellenőrizhető.
-Tárolóhely a szórópisztoly és szórószár részére, tömlőtartó.
-Sokoldalú tartozékok csatlakoztatási lehetősége.
-Tartozékok: gyorscsatlakozós, nagynyomású szórópisztoly
-Szórószár forgatható fúvókával.
-Magasnyomású tömlő 5m.
-Elektromos kábel 5m.
-Átlátszó vízszűrő.
-0, 5 l mosószertartály habosító fúvókával.
-Szivattyú önfelszívó funkcióval.  Súy 4. 56 kgTeljesítményfelvétel 1400 wattHőmérséklet max. 40 °CÜzemi nyomás 100 barHálózati feszültség 230 V / 50 HzVízátfolyás 6. 5 l/perc.