LT1034BCZ-2.5 - IC, VOLT REF, 2.5V - Jelenlegi ára: 399 Ft
ÚJ ára kb 3-4USD
új, antisztatikus fóliában.
nem került felhasználásra, ezért eladó.
Voltage References LT1034BCZ2. 5
LT1034BCZ-2. 5 - IC, VOLT REF, 2. 5V
LT1034BCZ-2. 5
V-Ref Precision 2. 5V 20mA 3-Pin TO-92
Product Information
IC, VOLT REF, 2. 5V
Topology: Shunt
Reference Voltage: 2. 5V
Voltage Reference Case Style: TO-92
No. of Pins: 3
Temperature Coefficient: 10ppm/°C
MSL: -
SVHC: No SVHC (20-Jun-2013)
Base Number: 1034
Operating Temperature Max: 70°C
Operating Temperature Min: 0°C
Operating Temperature Range: 0°C to +70°C
Reference Volt Tolerance ± %: 1%
Temperature Coeff. +: 10ppm/°C